LIPOSOMINIS VITAMINAS C: KOKS JO VAIDMUO DERMOKOSMETIKOJE?

Liposominis vitaminas C naudingas ne tik imuniteto stiprinimui!  Šiandien atskleisime, kokios papildomos naudos suteikia vitaminas C ir aptarsime jo veiksmingumą. 

Mūsų odai reikia didelės vitamino C koncentracijos mūsų organizme, kad būtų skatinama natūrali kolageno gamyba ir palaikoma natūrali antioksidacinė apsauga nuo UV spindulių. Atsižvelgiant į tai, kad mūsų organizmas yra nepajėgus pats pasigaminti pakankamo vitamino c kiekio, jam būtina papildoma pagalba aprūpinant epidermį vitaminais.

Epidermis yra išorinis odos sluoksnis, jame nėra kraujagyslių, kuriomis būtų pernešamos per burną patekusios medžiagos, todėl vitamino C reikia pridėti lokaliai. Yra ir dar vienas sunkumas: raginis sluoksnis, kuris yra paskutinis epidermio sluoksnis, veikia kaip barjeras, neleidžiantis patekti daugeliui medžiagų, ypač toms, kurios yra labai tirpios ir nestabilios, pavyzdžiui, vitaminas C. Todėl labai svarbu parinkti dermokosmetikoje esančio vitamino C sudėtį, kad jis būtų absorbuojamas ir turėtų antioksidacinį poveikį epidermyje.

Laikui bėgant pradėti naudoti vitamino C dariniai, kurie yra stabilesni, bet mažiau veiksmingi nei grynas vitaminas C (askorbo rūgštis). Kol 1995 m. "Atache" pirmą kartą istorijoje pasiekė molekulių stabilumą ir sukūrė garsųjį "C Vital Serum + Fluid". Su šiuo produktu gavome tokią vitamino C formą, kuri prasiskverbtų į visus epidermio sluoksnius ir išliktų nepakitusi antioksidaciniu požiūriu, todėl būtų tikrai veiksminga kovojant su fotosenėjimu.

Tačiau neketinome ties tuo sustoti! Po daugelio metų technologinė pažanga ir naujausi tyrimai parodė, kad vitamino C inkapsuliavimas į liposomas gali padėti jį pernešti į apatinius epidermio sluoksnius ir pagerinti jo įsisavinimą. Todėl "Atache" ėmėsi kurti naują produktą - antioksidacinį kremą "Blast C Antioxidant Cream", kuriame tarp daugelio veikliųjų medžiagų yra liposominio vitamino C, kad būtų papildytas garsiojo grynojo vitamino C serumo antioksidacinis poveikis.

Pastaraisiais metais daug kalbama apie liposomas, bet ar tikrai žinote, kas jos yra? Liposomos - tai mažos, sferinės ląstelės, kurių išorinis sluoksnis sudarytas iš riebalų rūgščių, vadinamų fosfolipidais; tai nanodalelės, kurios dėl savo mažo dydžio prasiskverbia į giliausius epidermio sluoksnius.

Geresnis įsiskverbimas reiškia geresnį veikimą. Atlikti tyrimai rodo, kad liposomos epidermyje išsiskiria 1000 % daugiau, palyginti su neliposominiu produktu; be to, jos apsaugo vitaminą C nuo skilimo ir užtikrina didesnį emulsijos stabilumą.

Tačiau svarbiausias aspektas yra tas, kad jis pasižymi ilgalaikiu poveikiu. Liposominį vitaminą C užtepus ant odos, fermentai palaipsniui atskiria jį į askorbo rūgštį, todėl jis išsiskiria ilgai, o tai savo ruožtu padeda ilgiau išlaikyti jo poveikį.

Dėl šios priežasties ir liposominių antioksidantų bei probiotikų kokteilio "Blast C Antioxidant Cream" gali veikti labai efektyviai. Nesvarbu, ar jis būtų naudojamas atskirai kaip dieninis kremas, ar kartu su serumu + fluidu, visiems odos tipams reikia šios vitamino C dozės.

Trumpai tariant, "C Vital" linija ir toliau siūlo naujus sprendimus, pasižyminčius didele antioksidacine galia, lėtina senėjimo procesus, sulaiko laisvuosius radikalus ir juos deaktyvuoja. Rekomenduojame ją išbandyti ir patiems atrasti jos senėjimą stabdantį poveikį ir gebėjimą išlyginti tonusą, tada praneškite mums, ką manote apie šį naują produktą.