5 priežastys, kodėl tiek daug žmonių keičia įprastą vitaminą C į LIPOSOMINĮ vitaminą C

Vėluojate pasiruošti svarbiai prezentacijai? O gal ilgai planuotos svajonių atostogos jau visai ant nosies? Nesvarbu, ką suplanavote savo kalendoriuje, aišku viena: negalite leisti, kad peršalimas ar gripas sujauktų jūsų planus. 

Siekiant atsikratyti netikėtai užklupusių gripo ar peršalimo simptomų, dažniausiai į pagalbą pasitelkiame įvairiausius vitamino C preparatus. Tačiau yra viena problema... Jūsų kūnas spėja pasisavinti vos apie 15% įprastinio vitamino C.

Štai 5 Pagrindinės Priežastys, kodėl vis daugiau žmonių atsisako įprastinių vitamino C preparatų ir renkasi LIPOSOMINĮ vitaminą C:

1. Geresnis vitamino C pasisavinimas

Jūsų organizmas pasisavina vos 15% įprasto vitamino C. Likusi dalis vitamino C yra sunaikinama jūsų skrandžio rūgšties, kol vitaminas keliauja per jūsų kūną.

Liposominė kapsuliavimo technologija apsaugo vitaminą C nuo skrandžio rūgšties, kol vitaminai keliauja į savo tikslą. Šios technologijos dėka Vitamino C įsisavinimas kūne padidėja net iki 90%.

Taip, įprastas vitaminas C yra pigesnis, bet kam švaistyti pinigus papildams, kurių jūsų organizmas neįsisavina?

2. Liposominis vitaminas C ilgiau išlieka jūsų organizme

Vartojant įprastinį vitaminą C, jo kiekis kraujyje pasiekia maksimumą maždaug per 2-4 valandas. Praėjus šiam laikotarpiui, tai, ką organizmas laiko pertekliumi, pasišalina su šlapimu.

Tuo tarpu liposominis vitaminas C dėl liposominio įkapsuliavimo technologijos organizme išlieka kūne daug ilgiau. Be to, jis palaipsniui patenka į jūsų organizmą, todėl jo įsisavinimas yra daug stabilesnis ir veiksmingesnis.

Rezultatas? Jūsų imuninė sistema turi nuolatinį vitamino C šaltinį, kuris padeda jai ilgiau kovoti su blogosiomis bakterijomis ar virusais.

3. Liposominis vitaminas C leidžia vartoti didesnes dozes

Vartojant didesnes įprastinio vitamino c dozes, artimas 1000 mg - 2000 mg per dieną, dėl padidėjusio rūgštingumo skrandyje gali atsirasti skrandžio sutrikimų arba gali prasidėti viduriavimas.

Skirtingai nuo įprastinių vitamino C preparatų, liposominiai vitaminai yra absorbuojami plonojoje žarnoje, todėl skrandis lieka nesudirgintas, o imuninė sistema - stipri.

Liposominis vitaminas C nesukelia žarnyno diskomforto ir yra labiau tinkamas jautresnę virškinimo sistemą turintiems asmenims.

4. Liposomos atkuria mūsų prarastą gebėjimą sintetinti vitaminą C

Kartu su primatais ir jūrų kiaulytėmis žmonės yra vieninteliai žinduoliai žemėje, negalintys patys pasigaminti vitamino C. Yra nustatyta, kad ankščiau mūsų kūnas turėjo sugebėjimą pasigaminti didelius kiekius vitamino C. Pavyzdžiui, 150 arba 72 kg sverianti ožka per dieną gali pasigaminti iki 13 000 mg vitamino C. Daugiau, kai patiria stresą.

Gyvūnai, kurie patys gamina vitaminą C, jį gamina visą dieną, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Dėl to jų kraujyje ir ląstelėse yra didesnis vitamino C kiekis. Liposominio vitamino C nauda - tai nauda, kai jis padidina jūsų viduląstelinį (ląstelėje) vitamino C kiekį taip, kaip būtų, jei visą dieną gamintumėte savo vitaminą C.

Liposominio vitamino C nauda pasireiškia tuo, kad jis imituoja seniai prarastą gebėjimą palaikyti didesnį vitamino C kiekį kraujyje ir ląstelėse, koks jis būtų buvęs, kai mūsų protėviai seniai seniai gamino jį patys.

5. Liposomos - svarbiausių fosfolipidų šaltinis

Tai ne tik vitaminas C. Vartojant liposominius produktus, gaunama visa liposomų medžiagos, iš kurios jos pagamintos, maistinė nauda. Liposomos yra pagamintos iš fosfolipidų su didele fosfatidilcholino, kuris yra visų jūsų ląstelių struktūrų, įskaitant ląstelių membranas, sudedamoji dalis.

Fosfatidilcholinas yra nepakeičiamieji riebalai (fosfolipidai), kurių jūsų organizmas negali pasigaminti pats, todėl maistas yra vienintelis šių medžiagų šaltinis.

TAUPYK!

DĖMESIO - NUOLAIDOS!

Pirkite dabar ir galėsite gauti iki 50% NUOLAIDĄ, kai pirksite Liposentials liposominį vitaminą C.

Pirkite dabar ir užsisakę keturias dėžes gausite visą papildomą dėžę NEMOKAMAI!

PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl pasinaudoję šiuo pasiūlymu neturite ko prarasti. Jei produktas jums netinka, tiesiog praneškite apie tai Liposentials per 30 dienų ir atgaukite pinigus!

Paskubėkite, nes šios nuolaidos galios tik ribotą laiką. 

Pirkite dabar, kol dar nevėlu.

Taip, NORIU!

Maksimaliai Pasisavinamas Vitaminas C

  • Palaiko imuninę sistemą
  • Padidina energijos lygį
  • Skatina kolageno formavimąsi
  • Stiprina plaukus ir nagus
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Taip, Noriu!